D.D.Step celoročné barefoot topánky 073 veľ. 26-31 Pink

Značka: D. D. Step

Hľadáte 100% barefoot topánky za dobrý peniaz? Vyskúšajte či Vašej malej kráske sadne rada 073 od maďarského výrobcu D.D.Step

Variant:
Dostupnosť Skladom
39,90 € –30 % 27,94 €
D.D.Step celoročné barefoot topánky 073 veľ. 26-31 Pink
Značka: D. D. Step
D.D.Step celoročné barefoot topánky 073 veľ. 26 31 Pink
Akcia
39,90 € –30 %
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Musím sa priznať, že ma prekvapila ich žuvačková ohybnosť priečne aj pozdĺžne. Rovnako ma prekvapil ich striedmejší dizajn a krásna kombinácia detailov a farieb.

Konkrétne farba Pink (broskyňková) má na vonkajšej strane topánky detail s kvetinkou a motýlikom, v ktorom sa pri pohybe presýpajú malinkaté hviezdičky.

Topánka a vnútro sú celokožené. Stielka je vyberateľná a rovná. Podrážka má jemne vystúpenú vzorku (tuším sú to ulity slimákov).

Na špičke je vytiahnutá podrážka čo slúži ako ochrana pred okopaním. Na päte je podrážka tiež mierne vytiahnutá a vďaka prešitiu je aj mierne spevnená.

Polstrovanie okolo členku zaručuje príjemnejší pocit pri nosení a tiež utiahnutie užším členkom. 

Potešia sa majitelia normálne širokých až širších nožičiek, ktoré majú ideálne tvar prstov do striešky. Sadnú nižším až mierne vysokým priehlavkom, tiež sa môžu radovať užšie päty.

Tvar špičky ideál ako pre prvý tak aj druhý dominantný prst.

Parádne nižšie barefoot celoročky, ktoré si jemné slečny zamilujú. Nezabudnite kožu pravidelne ošetrovať a impregnovať, napríklad všestrannými prípravkami Collonil.

Použité materiály:

  • Zvršok: koža
  • Vnútro: koža
  • Podrážka: guma

Topánky premeriavame s originál vložkou, dĺžku meradlom Plus12 a šírku meradlom Clevermess (ak ho nie je možné použiť, meriame špajlou alebo slamkou).

Číslo Vnútorná dĺžka Vnútorná šírka
26 16,4 6,8
27 17,3 6,9
28 17,8 7,1
29 18,3 7,2
30 19,0 7,4
31 19,7 7,4

 

Tovar sa predáva aj na predajni v Gbeloch. Ak sa stane, že sa medzi časom tovar vypredá na predajni a bude sa nachádzať aj vo Vašej objednávke, budeme Vás kontaktovať

Dodatočné parametre

Kategória: Celoročná detská obuv
Botičky pre:: Dievča
Šírka nohy: normálna, normálna až širšia
Barefoot: áno

ddstepMaďarská značka D.D. Step sa vo svete detskej obuvi veľmi vyšvihla. Vďaka novej metóde 3D šitia v procese výroby topánok zmenšili množstvo použitého lepidla a chemikálií.