O nás

Máme to šťastie... keď píšem tieto riadky, naša dcéra Eliška bude mať o pár dní päť rokov. S jej narodením sa v našom spoločnom živote začala písať úplne nová, doteraz nepoznaná kapitola. Vďaka rodičovstvu sme načali rôzne témy, otvorili tajomné komnaty, zažívame mnohé vzácne ale i menej príjemné okamihy a situácie. Určite to poznáte tiež.

Jedna z našich veľkým dilém boli detské topánky. Študovali sme, zháňali informácie a dospeli k záveru, že sa pri výchove Elišky vydáme cestou barefoot. V našom okolí na Záhorí nebol žiaden kamenný obchod, kde by som zohnala vhodnú značku pre Eliškinu chudú nožičku s ešte chudšou pätou. Tu sa začali formovať prvé naše myšlienky, túžby a sny s vlastným rodinným podnikom. Rodinným myslím do slova a do písmena, pretože tak nám to dáva zmysel. Viac Vám prezradíme v našom blogovom článku, ktorý pripravujeme. 

Vráťme sa späť k eshopu.

V kategóriach nájdete zalistované barefootové topánočky a taktiež pekné alternatívy. Ponuku starostlivo vyberáme podľa našich zásadných kritérií:obrázok farebne bez textu 2

  • obuv bez podpätku, s dostatočným priestorom pre prácu prštekov resp. celkovo topánka, ktorá rešpektuje tvar chodidla,
  • aspoň trochu ohybná podrážka

Pri výbere topánok sa na nás môžete spoľahnúť. Radšej si užite hojdanie s deťmi na ihrisku ako Eliška na obrázku.

 


3615755_box_delivery_express_parcel_postman_icon

 

Naše zážitky s vráteným tovarom pri nepasujúcich topánkach nám boli inšpiráciou pri vytváraní
lokálneho spôsobu dopravy "ROZVOZ v našom blízkom okolí". Tešíme sa, že niektorých našich virtuálnych
zákazníkov, malých aj veľkých, spoznáme osobne.

 

 

Ekológia bola, je a aj bude v našej rodine veľkou riešenou témou. Veríme, že sa pridáte k nám, a taška z netkanej textílie na viaceré použitia pre objednávky s1291782_bag_buy_groceries_market_shop_icon osobným odberom Vám bude hlavne dobre slúžiť, avšak aj pripomínať fakt, že na správaní každého jedného z nás voči planéte veľmi záleží. 

 

 

7830666_warehouse_storage_iconVšetok tovar, ktorý na eshope nájdete, máme fyzicky skladom takže doručenie bude brnkačka. Tiež všetko na predajni je "k mání". Takto sa obujú malé nožičky raz-dva.

 

Siahodlhé litánie sa Vám určite čítať nechce, že áno? Poďte k nám na Facebook alebo Instagram profil, kde zdieľame okrem topánkového šialenstva, ktoré nás baví, aj náš bežný život a kulisové dianie eshopu.

Ak sa Vám náš rodinný projekt páči, máte od nás niektorý z produktov, označte nás aj na sociálnych sieťach alebo použite hashtag #EliMarketSK a #nozkyobuvaEliMarket .

Veríme, že si u nás vyberiete a stanú sa z nás "rodinní známi".

podpisy-removebg-preview

Nakuknúť do ponuky