Milash BAREpučky holubice ružové barefoot papuče

Značka: Milash

Originalita, dizajn a premakanosť sú vlastnosti, ktoré pripisujeme tejto slovenskej značke. "Milashky" vhupli do barefoot sveta a tešia sa obľube.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Vypredané Zvoľte variant
19,90 €
Milash BAREpučky holubice ružové barefoot papuče
Značka: Milash
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

PROSÍM, venujte pozornosť VEĽKOSTEJ TABUĽKE a objednávajte podľa uvedených rozmerov, pretože papučky sú reálne približne o dve čísla menšie.

Deti navštevujúce školské zariadenia trávia veľmi veľa času v papučkách. Doprajme im voľnosť aj cez obuv, ktorá nebude obmedzovať chodidlo.

Papučky majú strih s otvorenou špičkou a celkovo sú vzdušnou variantou. Ohybnosť je krásna do všetkých smerov a podrážka je navyše protišmyková a má svoju vzorku.

Vnútro tvorí nevyberateľná stielka bez podpory klenby. Päta je len mierne spevnená takže papučka bude krásne držať tvar a navyše sa do nej zmestia aj užšie detské päty.

Prezúvky sadnú deťom s normálnymi až užšími nožičkami s prstíkmi nie do vejárika pretože vpredu sú tiež užšieho strihu. Pekne spracujú  normálny až nižší priehlavok. 

Plusové body získavajú Milash BAREpučky za originálnu dizajnovú potlač od slovenských dizajnérov a za použité testované alebo certifikované materiály.

Použité materiály:

  • Zvršok: bavlna
  • Vnútro: bavlna
  • Podrážka: guma

 

Topánky premeriavame s originál vložkou, dĺžku meradlom Plus12 a šírku meradlom Clevermess (ak ho nie je možné použiť, meriame špajlou alebo slamkou).

Číslo Vnútorná dĺžka Vnútorná šírka
23 13,5 6,0
28
31 17,5 7,0

Dodatočné parametre

Kategória: Papuče
Botičky pre:: Dievča
Šírka nohy: úzka, úzka až normálna, normálna
Barefoot: áno