Doprava a platba

V druhom kroku objednávky je možné si zvoliť spôsob dopravy tovaru.

Prosím, uistite sa, že ste do objednávkového formulára zadali správnu emailovú adresu a taktiež telefónne číslo, ktoré slúžia aj na komunikáciu s dopravcami. Pri preberaní zásielky si, prosím, vždy skontrolujte zásielku a balenie či nie sú poškodené.

Tovar sa snažíme expedovať v nasledujúci pracovný deň po prijatí platby na účet, aby ste mali z objednaného tovaru čím skôr radosť a čo najskôr ho mohli začať používať.

Ak ste si zvolili dobierku ako platbu za objednávku, zásielku expedujeme v čo najkratšom možnom čase od objednania a potvrdenia z našej strany.

 

Osobný odber na výdajnom mieste v Gbeloch
Zadarmo

Tovar z objednávky Vám si môžete vyzdvihnúť aj priamo v kamennej predajni v Gbeloch po úhrade objednávky bankovým prevodom zvyčajne do 2 pracovných dní, max. do 5 pracovných dní. Akonáhle bude objednávka pripravená na výdaj, zašleme Vám informačný email. Balík si, prosím, vyzdvihnite do 2 pracovných dní.

Adresa výdajného miesta:
Eli Market, ulica Štefánikova 476, 908 45 Gbely
Otváracia doba: sleduj Facebook a Instagram profil (dočasne)
Tel. kontakt na predajňu: 0915 544 828
Email: info@elimarket.sk
Google mapy

 

Packeta
Cena od 3,63 EUR do 5,70 EUR
Packeta ÔÇô pick-up point and ZÔÇôBOX.png

Spoľahlivý spôsob doručenia na vybrané výdajné miesto spoločnosti Packeta alebo do samooblsužného výdajného miesta Z-Box. O stave zásielky Vás bude informovať spoločnosť prostredníctvom emailu, sms alebo v aplikácii Packeta. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto Vám Packeta pošle SMS a e-mail s heslom alebo všetky informácie pokope nájdete aj v aplikácii Packeta. Od tejto chvíle si zásielku môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť v prípade doručenia na výdajné miesto spoločnosti Packeta a v prípade Z-Boxu sú to 2 kalendárne dni.
Zásielku môžete trasovať v aplikácii, alebo pomocou odkazu v emaili, alebo na tomto linku na stránkach spoločnosti Packeta po zadaní trasovacieho čísla zásielky.

 

 

 

Slovenská pošta- balík na adresu
Cena od 4,05 EUR - 4,71 EUR
zakladne-logo-sp-na-stiahnutie-jpg

Zásielku doručí Slovenská pošta ako službu "Balík na adresu" na doručovaciu adresu uvedenú v objednávke. Balík môžete sledovať pomocou služby Track & Trace a o stave zásielky budete informovaný taktiež prostredníctvom emailu a sms.

 

 

 

 

Slovenská pošta- balík na poštu
Cena od 2,88 EUR - 3,51 EUR
zakladne-logo-sp-na-stiahnutie-jpg

Zásielku doručí Slovenská pošta ako službu "Balík na poštu" na poštu zvolenú v objednávke, odkiaľ si zásielku môžete vyzdvihnúť počas otváracích hodín po dobu 5 dní od uloženia zásielky na pošte reps. od doručenia oznámenia o uložení. Balík môžete sledovať pomocou služby Track & Trace a o stave zásielky budete informovaný taktiež prostredníctvom emailu a sms. Viac info nájdete na stránkach Pošty.

 

 

 

  

Slovenská pošta- balík do BalíkoBOXu
Cena od 2,88 EUR - 3,51 EURzakladne-logo-sp-na-stiahnutie-jpg

Zásielku doručí Slovenská pošta ako službu "Balík do BalíkoBOXu" do zvoleného zariadenia BolíkoBOX, odkiaľ si zásielku môžete vyzdvihnúť kedykoľvek 24/7 po dobu 3 dní od uloženia zásielky v boxe resp od doručenia oznámenia o uložení. O stave zásielky budete informovaný taktiež prostredníctvom sms správy. Maximálny rozmer pre zásielku dodávanú do BalíkoBOXu je 60x50x45 cm- ak by objednávka presiahla tento rozmer, budeme Vás kontaktovať a dohodneme ďalší postup. Viac info nájdete na stránkach Pošty.

 

 

 

 

Platba za tovar

Bankový prevod

Objednávku je možné zaplatiť bankovým prevodom na účet vedený v UniCredit Bank.

Po odoslaní objednávky obdržíte potvrdzujúci email z našej strany o prijatí objednávky, pričom tento email obsahuje aj zhrnutie objednávky.
V ďalšom nasledujúcom emaily Vám zasielame podklady k platbe prevodom spolu s predfaktúrou v elektronickej podobe. Tovar z objednávky je pre Vás rezervovaný po dobu 7 dní a to odo dňa odoslania emailu so žiadosťou o úhradu objednávky bankovým prevodom.

Bankové spojenie vo forme IBAN: SK88 0200 0000 0047 6605 1459 .

Ako Variabilný symbol prosím uveďte číslo Vašej objednávky, ktoré je uvedené v predfaktúre, v emaily s podkladmi k platbe alebo v zhrnutí objednávky.

Dobierka

Objednávku je možné zaplatiť aj formou dobierky. Tento spôsob je spoplatnený sumou 1,20€ pri dopravcovi Packeta a sumou 1,15€ pri dopravcovi Slovenská pošta.

Po odoslaní objednávky obdržíte potvrdzujúci email z našej strany o prijatí objednávky, pričom tento email obsahuje aj zhrnutie objednávky.
Následne Vám v ďalšom emaily zašleme ako pripomenutie informáciu o forme úhrady objednávky dobierkou.
Objednávku expedujeme spravidla v deň prijatia objednávky, ak je tento pracovný, najneskôr však do nasledujúcich 2 pracovných dní od prijatia.
Zásielku uhradíte pri jej prevzatí dopravcovi.

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať:

E-mail:info@elimarket.sk
Mobil: +421 915 544 828

Sme Vám k dispozícii v pracovné dni od 9 do 15 hod.

 

 

Pre vrátenie tovaru v rámci Odstúpenia od zmluvy, prosím, postupujte podľa pokynov v sekcii Odstúpenie od kúpnej zmluvy.

Pre uplatnenie si reklamácie, prosím, postupujte podľa pokynov v sekcii Reklamácia tovaru.