Collonil Organic Protect+Care 200ml

Značka: Collonil

Ak sa o topánky dobre postaráte, odmenia sa Vám hneď trikrát, a to pekným vzhľadom, predĺžením životnosti a funkčnosti

Dostupnosť Skladom
11,90 €
Collonil Organic Protect+Care 200ml
Značka: Collonil
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Nekompromisné biologické ošetrenie kože, ktoré stavia na udržateľnosti a na znášanlivosti pre životné prostredie. Za tým si stojí značka Collonil Organic a tým aj tento impregnačný sprej zo série Protect&Care pre kožu a textílie.

Aj pri tomto produkte, ktorý je z 90% vyrobený z prírodných surovín, vyzbrojený pumpičkovým rozprašovačom, sa dôsledne zameriavajú na ochranu životného prostredia.

Napriek vysokým požiadavkám na Organic sériu vzhľadom na ekológiu nie je zanedbaná účinnosť produktu. Vysokoúčinný impregnant dlhodobo chráni pred znečistením a vlhkom a súčasne ošetruje materiál s pravým olivovým olejom.

Tým, že sa vylúčilo použitie hnacích plynov, je možné prípravok používať aj v uzavretých priestoroch. 

Pri používaní sa riaďte návodom na použitie uvedenom na výrobku.

collonil-logo

História spoločnosti sa začala písať snom a túžbou podnikať jedného zo zakladateľov spoločnosti. Zástupcovia značky prekonávali od roku 1909 rôzne prekážky, zažívali víťazstvá ale aj pády. Napriek tomu sa spoločnosť stala rodinným biznisom, ktorý poznal svojich zákazníkov a chcel im ponúknuť to najlepšie.

Od prvého produktu- oleja na kožu, cez aerosoli až po peny a spreje sa značka za svoje pôsobenie vypracovala na TOP značku na trhu čo sa starostlivosti o rôzne materiály v odevnom a obuvníckom priemysle týka. 
Stručný prehľad vývoja produktov si môžete pozrieť v tomto videu.
Azda najznámejšími produktmi u nás sa stali impregnačný sprej Collonil Carbon Pro a Collonil Čistiaca pena.

Čistenie topánok už nebude viac strašiakom. Vyskúšajte niektoré z vysokokvalitných produktov a zamilujete si ich, rovnako ako my doma.