Collonil Carbon Pro sprej 400ml

Značka: Collonil

Jeden produkt, veľa možností použitia.
Ak sa o topánky dobre postaráte, odmenia sa Vám hneď trikrát, a to pekným vzhľadom, predĺžením životnosti a funkčnosti.

Dostupnosť Skladom
11,90 €
Collonil Carbon Pro sprej 400ml
Značka: Collonil
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Impregnačný sprej Collonil Carbon Pro je  kráľom medzi vysokoúčinnými impregnáciami a absolútne a nesporne najpredávanejší produkt.

Inovatívna technológia umožňuje takmer neobmedzenú impregnáciu všetkých materiálov a priedušných membrán ako Gore-Tex® oder Sympatex® . 

Účinkuje ako striekateľná membrána s extrémnym efektom "odvaľovania sa kvapiek" a dlhodobo chráni pred prenikajúcou vlhkosťou, extrémnym premočením a špinou.

Aj napriek vysokoúčinnej impregnačnej schopnosti ostáva vlastná priedušnosť na ošetrovanom produkte kompletne neporušená.

Sprej Carbon Pro je určený pre topánky, funkčné bundy, kabelky, ruksaky a mnoho iného. Pravidelným používaním tohto spreju predlžujete životnosť ošetrovaného produktu.

Tento impregnačný sprej značky Collonil by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Vyskúšajte ho.

Pri používaní sa riaďte návodom na použitie uvedenom na výrobku.

Test so sprejom Collonil Carbon Pro

collonil-logo

História spoločnosti sa začala písať snom a túžbou podnikať jedného zo zakladateľov spoločnosti. Zástupcovia značky prekonávali od roku 1909 rôzne prekážky, zažívali víťazstvá ale aj pády. Napriek tomu sa spoločnosť stala rodinným biznisom, ktorý poznal svojich zákazníkov a chcel im ponúknuť to najlepšie.

Od prvého produktu- oleja na kožu, cez aerosoli až po peny a spreje sa značka za svoje pôsobenie vypracovala na TOP značku na trhu čo sa starostlivosti o rôzne materiály v odevnom a obuvníckom priemysle týka. 
Stručný prehľad vývoja produktov si môžete pozrieť v tomto videu.
Azda najznámejšími produktmi u nás sa stali impregnačný sprej Collonil Carbon Pro a Collonil Čistiaca pena.

Čistenie topánok už nebude viac strašiakom. Vyskúšajte niektoré z vysokokvalitných produktov a zamilujete si ich, rovnako ako my doma.