D.D.Step celoročné barefoot topánky 073 Grey

Značka: D. D. Step

Hľadáte 100% barefoot topánky za dobrý peniaz? Vyskúšajte či Vášmu drobcovi sadne rada 073 od maďarského výrobcu D.D.Step.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
39,90 €
D.D.Step celoročné barefoot topánky 073 Grey
Značka: D. D. Step
DPB122 S073 757
Akcia
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Musím sa priznať, že ma prekvapila ich žuvačková ohybnosť priečne aj pozdĺžne. Rovnako ma prekvapil ich jednoduchý dizajn a príjemná kombinácia detailov a farieb.

Konkrétne tento model Grey má na vonkajšej strane topánky detail s prúžkami, na hornom suchom zipse cvok v oranžovej farbe s nápisom, pútko pre lepšie obávani a prešitie okolo polstrovania tiež v oranžovej farbe.

Topánka a vnútro sú celokožené. Stielka je vyberateľná a rovná. Podrážka má jemne vystúpenú vzorku (tuším sú to ulity slimákov :) ).

Na špičke je vytiahnutá podrážka čo slúži ako ochrana pred okopaním. Na päte je podrážka tiež mierne vytiahnutá a vďaka prešitiu je aj mierne spevnená.

Polstrovanie okolo členku zaručuje príjemnejší pocit pri nosení a tiež utiahnutie užším členkom. 

Potešia sa majitelia normálne širokých až širších nožičiek, ktoré majú ideálne tvar prstov do striešky. Sadnú nízkym až mierne vysokým priehlavkom, tiež sa môžu radovať užšie päty.

Tvar špičky ideál ako pre prvý tak aj mierne druhý dominantný prst.

Parádne nižšie barefoot celoročky, ktoré si malý dobrodruhovia zamilujú. Nezabudnite kožu pravidelne ošetrovať a impregnovať, napríklad všestrannými prípravkami Collonil.

Použité materiály:

  • Zvršok: koža
  • Vnútro: koža
  • Podrážka: guma

Topánky premeriavame s originál vložkou, dĺžku meradlom Plus12 a šírku meradlom Clevermess (ak ho nie je možné použiť, meriame špajlou alebo slamkou).

Číslo Vnútorná dĺžka Vnútorná šírka
26 16,4 6,8
27 17,5 6,9
28 17,8 7,1
29 18,3 7,2
30 19,0 7,4
31 19,7 7,4

 

Tovar sa predáva aj na predajni v Gbeloch. Ak sa stane, že sa medzi časom tovar vypredá na predajni a bude sa nachádzať aj vo Vašej objednávke, budeme Vás kontaktovať. 

Dodatočné parametre

Kategória: Celoročná detská obuv
Botičky pre:: Chlapec
Šírka nohy: normálna, normálna až širšia
Barefoot: áno

ddstepMaďarská značka D.D. Step sa vo svete detskej obuvi veľmi vyšvihla. Vďaka novej metóde 3D šitia v procese výroby topánok zmenšili množstvo použitého lepidla a chemikálií.