Farební Hladoši

Značka: Ihrysko

Farební hladoši je rodinná kooperatívna kartová hra so spájaním farieb pre 2-4 hráčov, pri ktorej sa zabavíte a niečo aj priučíte.

Dostupnosť Skladom
19,99 €
Farební Hladoši
Značka: Ihrysko
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Vaším cieľom je dokončiť každú úroveň kŕmením pahltných potvoriek potravou, ktorú obľubujú. Ku hre je potrebná online aplikácia (zdarma).

Každá úroveň pozostáva z niekoľkých hladošov, ktorých musíte nakŕmiť. Keď hladoš otvorí ústa, je pripravený na dobroty! V ľubovoľnom poradí si každý hráč vyberie jednu kartu predmetu zo svojej ruky a naskenuje QR kód na jej rubovej strane. Keď potvorku kŕmite, musíte jej dať karty predmetov, ktoré zmiešaním vytvoria farbu podobnú farbe hladoša. Ak ho však nakŕmite zmesou predmetov, ktorých výsledkom nie je požadovaná farba, všetci hráči prehrávajú a úroveň musia začať odznova!

Farebných hladošov môžete hrať v režime Príbeh, kde na vás čaká 12 úrovní. Postupne odomykáte nové miesta a predmety. Na vyšších úrovniach stretnete nové potvorky. Niektoré z nich majú pojašené špeciálne schopnosti, ktoré ponúkajú ďalšie zábavné výzvy!

V Párty móde si môžete užiť hru so všetkými položkami, ktoré ste doteraz odomkli.

Pozrite si aj video na instagramovom profile ako hra vyzerá kliknutím na tento odkaz.