Baby Bare Shoes Febo Go Acacia nízke celoročné topánky

Značka: Baby Bare Shoes

Novinka v barefoot celoročných topánkach z dielne skvelého slovenského výrobcu Baby Bare Shoes, ktorá svojim vylepšením určite poteší. 

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Skladom Vypredané Skladom Zvoľte variant
61,90 € 61,90 € 63,90 € 63,90 € 63,90 € 63,90 € od 61,90 €
Baby Bare Shoes Febo Go Acacia nízke celoročné topánky
Značka: Baby Bare Shoes
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Krásne barefoot kožené topánky slovenského výrobcu Baby Bare Shoes v ladnom odtieni hnedej. Tento nízky model Febo Go nahrádza predošlý model Febo Spring.

Celokožené kvalitné prevedenie zaujme na prvý pohľad. Praktický okop na a pozdĺž špičky ochráni predok topánočky pred okopaním. Podrážka je mierne vyvýšená a celkovo topánka pôsobí "normálne" teniskovo pričom je tenká zhruba 3 mm a pekne ohybná pozdĺž i priečne. Vnútro topánky spolu s vyberateľnou stielkou sú kožené. Model Febo Go sadne vďaka zúženiu a jemnému polstrovaniu v pätovej časti aj užším pätám. Zároveň je päta naozaj iba mierne spevnená.

Baby Bare Shoes Febo Winter impregnácia CollonilCelkovo sú vhodné na normálne široké, až širšie nôžky s najdlhším dominantným palcom, avšak znesú i druhý mierne dominantný druhý prst. Ideálne sú pre nohy v tvare plutvičky, nižšie až mierne vysoké priehlavky.

Myslite aj na vhodnú impregnáciu a starostlivosť o obuv pretože tak pomôžete materiálom k zachovaniu ich funkcie a zároveň budú topánky vyzerať stále naozaj pekne.

Prikladám foto Eliškiných zimných Baby Bare Shoes Winter, ktoré sme pravidelne ošetrovali a impregnovali prípravkami Collonil.

Táto fotka je z konca novembra 2021 kedy Eliška začala nosiť Baby Bare Shoes Febo Winter na jej miernu plutvičku s úzkou pätou. Keďže topánky boli nové, iba sme ich impregnovali sprejom Collonil Carbon Pro.
Tento model je s membránou, preto som na čistenie používala čistiacu penu Collonil Clean&Care.

Použité materiály:

  • Zvršok: koža, asfaltico okop
  • Vnútro: koža
  • Podrážka: guma

Topánky premeriavame s originál stielkou, dĺžku meradlom Plus12 a šírku meradlom Clevermess (ak ho nie je možné použiť, meriame špajlou alebo slamkou).

Číslo Vnútorná dĺžka v cm Vnútorná šírka v cm
21 13,8 6,1
22 14,5 6,3
23 15,3 6,5
24 15,9 6,7
25 16,5 6,8
26 17,0 7,0
27 17,6 7,2
28 18,3 7,4
29 19,1 7,6
30 19,9 7,7
31 20,4 7,9
32 21,0 8,0
33 21,7 8,2

 

Tovar sa predáva aj na predajni v Gbeloch. Ak sa stane, že sa medzi časom tovar vypredá na predajni a bude sa nachádzať aj vo Vašej objednávke, budeme Vás kontaktovať. 

Dodatočné parametre

Kategória: Celoročná detská obuv
Botičky pre:: Dievča, Chlapec, Unisex
Šírka nohy: normálna, normálna až širšia
Barefoot: áno

logo babybareZnačka Baby Bare Shoes sa zrodila pri pocite majiteľky pani Pavlíny Liškovej, že na mnohé typy nožičiek chýba vhodná barefoot obuv. A tak sa mladá mamička podnikateľka vydala na cestu tvorby vlastnej rady topánok. Cesta to bola a aj je mnohokrát tŕnistá, kľukatá avšak nakoniec majiteľka Pavla vždy hrdo stojí na stupni víťazov. Príbeh o úspešnej mladej slovenskej značke, ktorá si ihneď našla svojich fanúšikov a jej modely sú vždy veľmi žiadané, si môžete prečítať na tomto linku.

Vyrábané modely: