Baby Bare Shoes Febo Go Grey/Pink barefoot nízke celoročné topánky

Značka: Baby Bare Shoes

Novinka v barefoot celoročných topánkach z dielne skvelého slovenského výrobcu Baby Bare Shoes, ktorá svojim vylepšením určite poteší. 

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
59,90 € –20 % 47,92 €
Baby Bare Shoes Febo Go Grey/Pink barefoot nízke celoročné topánky
Značka: Baby Bare Shoes
Baby Bare Shoes Febo Go Grey Pink
Akcia Výpredaj
59,90 € –20 %
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Krásna NOVINKA slovenského výrobcu Baby Bare Shoes v jemných dievčenských farbách. Tento nízky model Febo Go má nahradiť predošlý model Febo Spring.

Celokožené kvalitné prevedenie zaujme na prvý pohľad. Praktický asfaltico okop na a pozdĺž špičky ochráni predok topánočky pred okopaním. Podrážka je mierne vyvýšená a celkovo topánka pôsobí "normálne" teniskovo pričom je tenká zhruba 3 mm a pekne ohybná pozdĺž i priečne. Vnútro topánky spolu s vyberateľnou stielkou sú kožené. Model Febo Go sadne vďaka zúženiu a jemnému polstrovaniu v pätovej časti aj užším pätám. Zároveň je päta naozaj iba mierne spevnená.

Baby Bare Shoes Febo Winter impregnácia CollonilCelkovo sú vhodné na normálne široké, až širšie nôžky s najdlhším dominantným palcom, avšak znesú i druhý mierne dominantný druhý prst. Ideálne sú pre nohy v tvare plutvičky, nižšie až mierne vysoké priehlavky.

Myslite aj na vhodnú impregnáciu a starostlivosť o obuv pretože tak pomôžete materiálom k zachovaniu ich funkcie a zároveň budú topánky vyzerať stále naozaj pekne.

Prikladám foto Eliškiných zimných Baby Bare Shoes Winter, ktoré sme pravidelne ošetrovali a impregnovali prípravkami Collonil.

Táto fotka je z konca novembra 2021 kedy Eliška začala nosiť Baby Bare Shoes Febo Winter na jej miernu plutvičku s úzkou pätou. Keďže topánky boli nové, iba sme ich impregnovali sprejom Collonil Carbon Pro.
Tento model je s membránou, preto som na čistenie používala čistiacu penu Collonil Clean&Care.

Použité materiály:

  • Zvršok: koža, asfaltico okop
  • Vnútro: koža
  • Podrážka: guma

Topánky premeriavame s originál vložkou, dĺžku meradlom Plus12 a šírku meradlom Clevermess.

Číslo Vnútorná dĺžka Vnútorná šírka
25 16,5 6,8
26 17 7
27 17,8 7,2
28 17,8 7,2
29 18,5 7,2
30 19,1 7,4

Dodatočné parametre

Kategória: Celoročná detská obuv
Botičky pre:: Dievča
Šírka nohy: normálna, normálna až širšia
Barefoot: áno

logo babybareZnačka Baby Bare Shoes sa zrodila pri pocite majiteľky pani Pavlíny Liškovej, že na mnohé typy nožičiek chýba vhodná barefoot obuv. A tak sa mladá mamička podnikateľka vydala na cestu tvorby vlastnej rady topánok. Cesta to bola a aj je mnohokrát tŕnistá, kľukatá avšak nakoniec majiteľka Pavla vždy hrdo stojí na stupni víťazov. Príbeh o úspešnej mladej slovenskej značke, ktorá si ihneď našla svojich fanúšikov a jej modely sú vždy veľmi žiadané, si môžete prečítať na tomto linku.

Vyrábané modely: