Baby Bare Shoes Febo Winter Rosa brown

Značka: Baby Bare Shoes

Skvost v zimných topánkach z dielne skvelého slovenského výrobcu Baby Bare Shoes. Napriek vyššej cene Vás presvedčia kvalitou a dizajnom.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
71,90 € 71,90 € 74,90 € 74,90 € 74,90 € od 71,90 €
Baby Bare Shoes Febo Winter Rosa brown
Značka: Baby Bare Shoes
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Celokožené kvalitné prevedenie zaujme na prvý pohľad. Praktický asfaltico okop na a pozdĺž špičky ochráni predok topánočky pred okopaním. Podrážka je mierne vyvýšená a celkovo topánka pôsobí "normálne" teniskovo pričom je tenká zhruba 3 mm a pekne ohybná pozdĺž i priečne. Vnútro topánky tvorí huňatý hrejivý kožúšok. Model Febo Winter sadne vďaka zúženiu aj užším pätám. Zároveň je päta naozaj iba mierne spevnená.

Baby Bare Shoes Febo Winter impregnácia CollonilCelkovo sú vhodné na normálne široké, až širšie nôžky s najdlhším dominantným palcom, avšak znesú i druhý mierne dominantný druhý prst. Ideálne sú pre nohy v tvare plutvičky, nižšie až normálne vysoké priehlavky. V niektorých prípadoch znesú aj mierne vyšší priehlavok.

Myslite aj na vhodnú impregnáciu a starostlivosť o obuv pretože tak pomôžete materiálom k zachovaniu ich funkcie a zároveň budú topánky vyzerať stále naozaj pekne.

Prikladám foto Eliškiných zimných Baby Bare Shoes Winter, ktoré sme pravidelne ošetrovali a impregnovali prípravkami Collonil.

Táto fotka je z konca novembra 2021 kedy Eliška začala nosiť Baby Bare Shoes Febo Winter na jej miernu plutvičku s úzkou pätou. Keďže topánky boli nové, iba sme ich impregnovali sprejom Collonil Carbon Pro.
Tento model je s membránou, preto som na čistenie používala čistiacu penu Collonil Clean&Care.

Použité materiály:

  • Zvršok: koža, asfaltico okop
  • Vnútro: umelá kožušina
  • Podrážka: guma

Topánky premeriavame s originál vložkou, dĺžku meradlom Plus12 a šírku meradlom Clevermess.

Číslo Vnútorná dĺžka Vnútorná šírka
23
24
25 16,2 6,4
26 16,7 6,6
27 17,5 6,8
28 18,2 7,0
29 18,7 7,2
30 19,4 7,4
31 20,4 7,6
32 20,8 7,8
33 21,7 8,0

Dodatočné parametre

Kategória: Detská obuv
Botičky pre:: Dievča
Šírka nohy: normálna až širšia
Barefoot: áno

logo babybareZnačka Baby Bare Shoes sa zrodila pri pocite majiteľky pani Pavlíny Liškovej, že na mnohé typy nožičiek chýba vhodná barefoot obuv. A tak sa mladá mamička podnikateľka vydala na cestu tvorby vlastnej rady topánok. Cesta to bola a aj je mnohokrát tŕnistá, kľukatá avšak nakoniec majiteľka Pavla vždy hrdo stojí na stupni víťazov. Príbeh o úspešnej mladej slovenskej značke, ktorá si ihneď našla svojich fanúšikov a jej modely sú vždy veľmi žiadané, si môžete prečítať na tomto linku.

Vyrábané modely: