Bundgaard Tobias Summer sandále Dark Rose

Značka: Bundgaard

Mäkké sandále pre prvé kroky drobcov, presne predurčené na letné dobrodružstvá všeho druhu od dánskeho výrobcu.

Variant:
Dostupnosť Vypredané Skladom Vypredané Vypredané Zvoľte variant
39,90 €
Bundgaard Tobias Summer sandále Dark Rose
Značka: Bundgaard
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Krásne mäkká gumená podrážka je určená hlavne začínajúcim chodcom, pokročilým bude taktiež užitočná pretože tieto sandálky sa vyrábajú aj vo väčších veľkostiach.
Celkovo, keď sa na sandálky pozriete, budete vnímať kvalitnú kožu a krásne prešitie do detailu. Dáni sú známi svojou precíznou prácou.

Zapínajú sa na dva suché zipsy pričom spodným môžeme jemne regulovať výšku priehlavku a vrchným dotiahnutie aj na užších členkoch.

Gumená podrážka je žuvačková už od nova. Na ňu je ručne našívaný zvršok z mäkkých koží. Vďaka tejto kombinácii sú topánočky pružné a ohybné vo všetkých smeroch.
V sandálkach sa nachádzajú dve stielky. Jedna rovná, tenká kartónová a druhá vaničková bez podpory klenby. Podľa uváženia môžete jednu z nich používať. Pri vložení obidvoch treba rátať s väčšou tuhosťou pri chôdzi.

Topánky sú bez okopu nad prstami a pätou a tiež bez vyvýšenia podrážky po bokoch topánky. Taktiež deti pri prvých krokoch radi striedajú chôdzu so štvornožkovaním. Toto všetko sa prejaví i na koži, ktorá je takto náchylnejšia na škrabance, zakopnutia a poškodenia. Myslite na to, prosím, pri nákupe.

Sandálky sadnú normálne širokým a jemne užším nožičkám, s normálnymi až mierne vyššími priehlavkami. Kombinácia úzky členok, úzka päta nemusí sadnúť.

Nezabudnite kožu ošetrovať, napríklad všestrannými prípravkami Collonil.

Použité materiály:

  • Zvršok: koža
  • Vnútro: koža
  • Podrážka: guma

Topánky premeriavame s originál stielkou, dĺžku meradlom Plus12 a šírku meradlom Clevermess (ak ho nie je možné použiť, meriame špajdlou alebo slamkou).

Číslo Vnútorná dĺžka Vnútorná šírka
19
20 12,4 5,7
21 12,9 5,9
22 13,6 6,0

 

Tovar sa predáva aj na predajni v Gbeloch. Ak sa stane, že sa medzi časom tovar vypredá na predajni a bude sa nachádzať aj vo Vašej objednávke, budeme Vás kontaktovať.  

Dodatočné parametre

Kategória: Letná detská obuv
Botičky pre:: Dievča
Šírka nohy: normálna, normálna až užšia
Barefoot: áno