Milash BAREpučky Ross leopard barefoot papuče

Značka: Milash

Originalita, dizajn a premakanosť sú vlastnosti, ktoré pripisujeme tejto slovenskej značke. "Milashky" vhupli do barefoot sveta a tešia sa obľube.

Variant:
Dostupnosť Skladom Vypredané Skladom Vypredané Skladom Zvoľte variant
21,90 €
Milash BAREpučky Ross leopard barefoot papuče
Značka: Milash
Kamenná predajňa s detskou barefoot obuvou, knihami a detskými spoločenskými hrami Eli Market v Gbeloch
Poradenstvo pri výbere barefoot obuvi na predajni v Gbeloch Eli Market
Stred

Deti navštevujúce školské zariadenia trávia veľmi veľa času v papučkách. Doprajme im voľnosť aj cez obuv, ktorá nebude obmedzovať chodidlo.

Papučky majú strih s otvorenou špičkou a celkovo sú vzdušnou variantou. Ohybnosť je krásna do všetkých smerov a podrážka je navyše protišmyková a má svoju vzorku.

Vnútro tvorí nevyberateľná stielka bez podpory klenby. Päta je len mierne spevnená takže papučka bude krásne držať tvar a navyše sa do nej zmestia aj užšie detské päty.

Prezúvky sadnú deťom s normálnymi až užšími nožičkami s prstíkmi nie do vejárika pretože vpredu sú tiež užšieho strihu. Pekne spracujú  normálny až nižší priehlavok. 

Plusové body získavajú Milash BAREpučky za originálnu dizajnovú potlač od slovenských dizajnérov a za použité testované alebo certifikované materiály.

Použité materiály:

  • Zvršok: bavlna
  • Vnútro: bavlna
  • Podrážka: guma

 

Topánky premeriavame s originál vložkou, dĺžku meradlom Plus12 a šírku meradlom Clevermess (ak ho nie je možné použiť, meriame špajlou alebo slamkou).

Číslo Vnútorná dĺžka Vnútorná šírka
22
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34

Dodatočné parametre

Kategória: Papuče
Botičky pre:: Dievča, Chlapec, Unisex
Šírka nohy: úzka, úzka až normálna, normálna
Barefoot: áno